Stymulanty dla mężczyzn – czy naprawdę są zdrowe i poprawiają erekcję?

Najsilniejszy stymulant seksualny powinien obejmować zdrową żywność i zdrowy styl życia. Stymulanty dla mężczyzn, odżywianie zwiększające potencję. W seksuologicznych podręcznikach Wschodu opisano wiele stymulantów seksualnych. Niektóre z nich mają tylko pozorny efekt, podczas gdy inne są dość skuteczne na poziomie fizycznym. Wiele specjalnie przygotowanych posiłków może również działać ujędrniająco i energetyzująco.

Stymulanty dla mężczyzn

Zdolność pobudzania zmysłów seksualnych posiada świeże powietrze, woda i ogień, a także kontakt zmysłów z przedmiotami sprawiającymi przyjemność. Na Wschodzie bardzo powszechne jest przysłowie: że, za najbardziej naturalny stymulator seksualny należy uznać piękną kobietę, namiętnie wzywającą mężczyznę do przyjemności. Połączenie zdrowego umysłu z kreatywną wyobraźnią stwarza wyjątkową atmosferę, w której nie ma rzeczy niemożliwych dla człowieka.

Zwykle każdy tekst związany ze sztuką miłości zawiera sekcję o stymulantach seksualnych. W tym przypadku zwykle przyjmuje się, że stymulanty seksualne powinny zawierać substancje przypominające genitalia. Bardzo ważną okolicznością przy stosowaniu stymulantów seksualnych jest umiejętność ich odpowiedniego przygotowania. Temu tematowi poświęcona jest specjalna gałąź tradycyjnej medycyny indyjskiej.

Rodzaje stymulantów dla mężczyzn

Stymulatory seksualne można ogólnie podzielić na trzy grupy: produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego i mineralnego. W zależności od okoliczności i temperamentu mężczyzny można je stosować osobno lub w mieszaninach. Stymulanty pochodzenia zwierzęcego obejmują jaja różnych ptaków, mleko różnych zwierząt (głównie mleko kozie), dziczyznę, ikrę ryb (głównie ryby energetyczne, takie jak łosoś), a także produkty pochodzenia zwierzęcego, takie jak poroże jelenia, genitalia różnych dzikich zwierząt. Wszystkie te produkty będą skuteczne tylko wtedy, gdy zostaną pozyskane ze zdrowych dzikich zwierząt.

Stymulanty pochodzenia roślinnego występują znacznie częściej niż zwierzęce i są chętniej stosowane. Najczęściej opisywane są: korzeń imbiru, koper włoski, korzeń żeń-szenia, różne rodzaje grzybów, czarna fasola, niektóre odmiany cebuli, dynia, marchew, dzikie szparagi, dziki rabarbar, figi, migdały. A także jak buzdyganek naziemny, kozieradka, pistacje, ziarna sosny, nasiona sezamu, gałka muszkatołowa, szafran, pieprz czarny, winogrona, orzechy włoskie. Również wzmacniające wina z winogron, granatów, dzikich kwiatów i ziół.

Wszystkie oryginalne składniki muszą być wysokiej jakości i zebrane we właściwym czasie. Wśród stymulantów seksualnych pochodzenia mineralnego, orientalne przewodniki wymieniają zwykle żywice mineralne, stalaktyty, siarkę, mikę, muszle, perły, złoto, srebro, miedź, żelazo, bursztyn, koral, szmaragd, szafir, rubin i diament.

Jak są przygotowywane stymulanty dla mężczyzn?

Żeń-szeń był używany, jako tonik i środek pobudzający od tysięcy lat. Najlepiej używać korzenia czerwonego żeń-szenia, jednak nie należy go przyjmować w sposób ciągły. Ważne jest codzienne przyjmowanie nalewki lub proszku korzeniowego przez 40 dni, po czym należy odczekać trzy miesiące. Jednak ta dawka jest określana na podstawie siły konkretnego korzenia i stanu fizycznego mężczyzny. Alternatywnie można zrobić pobudzającą herbatę z mieszanki przypraw i korzenia żeń-szenia. Przygotowuje się w następujący sposób.

W moździerzu rozbija się równe ilości żeń-szenia i zielonego kardamonu. Następnie dodaje się do nich równą ilość korzenia imbiru, który również doprowadza się do stanu sproszkowanego. Następnie dodaje się do nich dziewięć ziaren czarnego pieprzu, dwa lub trzy goździki, trochę mielonego piżma i szczyptę szafranu. Mieszaninę gotuje się na małym ogniu przez dziesięć minut. Następnie wywar jest przecedzany i przygotowywana jest z niego herbata. Po zaparzeniu herbata jest spożywana na gorąco lub na zimno, z mlekiem lub bez. Naturalny miód może służyć, jako przyjemny i pobudzający słodzik.

Obecnie można kupić gotowe stymulanty dla mężczyzn o podłożu roślinnym. Produkowane są w tabletkach i posiadają sprawdzone korzystne działanie i co ważne są bezpieczne. Należą do nich suplementy diety w tabletkach na przykład takie jak: Permen, Erekton, Braveran. Mężczyźni, którzy korzystają z tych produktów potwierdzają ich skuteczność zarówno dla niwelowania zaburzeń erekcji, problemów z wytryskiem, poprawiania libido jak i dla wzmocnienia całego organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *